Zabudnite na plomby, radšej si regenerujte zuby

Ak máte zubný kaz, nemusíte sa hneď ponáhľať dať si ho zaplombovať, ale môžete sa pokúsiť zub regenerovať. Naše telá sa totiž neustále obnovujú a aj keď to nie je bežne známe, je možné regenerovať aj zuby.

Autor: Kim Evans ~ Zdroj: NaturalNews.com ~ Foto: Shutterstock.com

[columns autocols=“2″]
[dropcap type=“2″]O[/dropcap]bnoviť si zuby je bezpochyby lepšie než nechať si ich zaplombovať, pretože väčšina dnešných plomb obsahuje buď ortuť (známy toxín, ktorý poškodzuje mozog a nervový systém) , alebo estrogén (biele plomby uvoľňujú estrogén a prispievajú k hormonálnym problémom). Navyše je regenerácia zubov ľahká.

Potrebujete len dve veci, koreň kostihoja a škrupiny z organických vajec. Škrupiny sa používajú preto, že obsahujú 27 minerálov a veľa vápnika, takže je to ideálny stavebný materiál na regeneráciu zubov. Zloženie vajcových škrupín sa vlastne veľmi podobá zloženiu zubov a kostí. Koreň kostihoja sa užíva preto, že urýchľuje rast kostí, zubov a tkanív.

Keď si chcete regenerovať zuby, mali by ste zjesť jednu škrupinu organického vajca denne. Najlepší spôsob, ako ju skonzumovať, je rozmixovať škrupinu na jemné častice s čerstvým ovocím na tzv. smoothie (pozn. prekl.: Smoothie – hustý nápoj väčšinou len zo samotného ovocia, v USA veľmi obľúbený, niečo ako naša desiata, ale pije sa to). Ideálny je nápoj z banánu, pretože banán udrží čiastočky škrupiny v suspenzii a neklesnú na dno pohára. Vajce rozbite a pred mixovaním povarte škrupinu 5 minút vo vode, aby sa zničili prípadné patogény.

Týmto doplníte vo svojom tele minerály a vápnik. Ďalej je potrebné používať na svoje zuby a ďasná koreň kostihoja. Koreň môže byť čerstvý alebo sušený, ak je sušený, mierne ho 10 minút povarte, aby sa rehydratoval. Potom rozmixujte asi palec koreňa s pár lyžicami vody, aby vznikla tekutina. Tú prevaľujte v ústach a sŕkajte medzi zubami asi 20 minút. Potom vypľujte.

Ak budete používať koreň kostihoja týmto spôsobom raz denne, pravdepodobne v priebehu pár týždňov uvidíte výsledky. Mnohé kazy sa týmto spôsobom môžu úplne uzdraviť za 1 – 2 mesiace pravidelného denného ošetrovania. A najlepšie na tom je, že keď sa zuby uzdravia, nemusíte si nechať dať na zvyšok svojho života do úst toxické kovy alebo látky narušujúce hormonálnu rovnováhu.

Koreň kostihoja môže klásť vyššie nároky na pečeň, takže kto má problémy s pečeňou, mal by sa mu vyhnúť. Keď sa vaše zuby zregenerujú, mali by ste kostihoj prestať užívať, aby ste to neprehnali.

[/columns]


Súvisiace články

Aký je Váš názor?

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.